cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Ruciane-Nida - Oferty sprzedaży nieruchomości
11 ogłoszeń
Od najnowszych
11 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Sadownicza
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
90 000 zł803 m² 112,08 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Ogrodnicza
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
200 000 zł1 400 m² 145 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Gałczyńskiego
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
3 500 000 zł1 805 m² 1 939,06 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
140 000 zł61 m² 2 302,63 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wczasów
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
60 000 zł49 m² 1 227,75 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
92 000 zł37 m² 2 506,81 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
94 000 zł54 m² 1 747,21 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Boczna
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
190 000 zł120 m² 1 583,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
78 000 zł35 m² 2 228,57 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Brzozowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
299 000 zł154 m² 1 941,56 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
78 000 zł35 m² 2 228,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
156 000 zł61 m² 2 557,38 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
90 000 zł47 m² 1 914,89 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
100 000 zł47 m² 2 127,66 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Brzozowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
320 000 zł125 m² 25,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
98 000 zł29 m² 3 379,31 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
36 000 zł3 000 m² 12 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
57 000 zł29 m² 1 965,52 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
12 000 000 zł10 000 m² 1 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
119 500 zł47 m² 2 540,39 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gałczyńskiego
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
1 188 000 zł380 m² 3 126,32 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kolejowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
68 000 zł300 m² 226,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
185 000 zł61 m² 3 042,76 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
89 000 zł47 m² 1 893,62 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z kominkiem, ul. Rybacka
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
100 000 zł44 m² 2 272,73 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
87 000 zł29 m² 3 000 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
125 000 zł54 m² 2 314,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
120 000 zł39 000 m² 3,08 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kolejowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
68 900 zł26 m² 2 600 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
120 000 zł39 000 m² 3,08 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
120 000 zł61 m² 1 967,21 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
800 000 zł1 800 m² 444,44 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
800 000 zł851 m² 940,07 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
170 000 zł61 m² 2 786 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy umeblowany, ul. Dworcowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Gałczyńskiego
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
155 000 zł1 439 m² 107,71 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
125 000 zł54 m² 2 314,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
145 000 zł61 m² 2 377,05 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
125 000 zł54 m² 2 314,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
138 000 zł48 m² 2 875 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
152 000 zł61 m² 2 491,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
95 000 zł53 m² 1 792,45 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Pionierska
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kowalik
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
295 000 zł1 745 m² 169,05 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Dworcowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
390 000 zł350 m² 1 114,29 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
137 700 zł54 m² 2 550 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
150 000 zł58 m² 2 586,21 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
83 250 zł37 m² 2 250 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
110 000 zł53 m² 2 075,47 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
150 000 zł56 m² 2 678,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Ruciane-Nida
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
120 000 zł53 m² 2 264,15 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Ruciane-Nida
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2